Facebook домовилася про захист приватності

Найбільша соціальна мережа уклала договір з Федеральною торговою комісією США, в якому офіційно закріпила свої наміри убезпечити конфіденційність даних, що розміщуються на її сторінках користувачами. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі на сайті комісії.

Соцмережа зобов'язується чітко повідомляти користувачів про будь-які зміни, що стосуються безпеки їхніх даних і виходять за рамки встановлених налаштувань приватності. Крім того, протягом 20 наступних років сторонні аудитори перевірятимуть політику конфіденційності Facebook на порушення.

В офіційному блозі Facebook глава компанії Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) заявив, що для Facebook це стане прозорим і довгостроковим зобов'язанням продовжити те, що соцмережа завжди намагалася робити – розробляти інструменти, які дозволяють контролювати потрапляння інформації в потрібні руки. Він також нагадав, що за останні 18 місяців було заявлено близько 20 нових функцій, які вирішують проблеми з приватних даних. Глава соцмережі також повідомив про введення нової посади в компанії – директор з конфіденційності інформації.

Advertisements
This entry was posted in Наука і технологія and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s