“Наші” виведуть 15 тисяч людей на Манежну площу

Рух "Наші" привезе до Москви 15 тисяч молодих людей для участі у Форумі громадських активістів з 4 по 6 грудня. Як говориться в прес-релізі руху, в житті всіх цих людей "відбулися конкретні позитивні зміни в роки правління тандему і партії "Єдина Росія".

Про ці зміни активісти "Наших" і прихильники "Єдиної Росії" будуть три дні розповідати зацікавленим москвічам.Как повідомила "Ленте.ру" прес-секретар руху "Наші" Христина Потупчик, 5 і 6 грудня прихильники руху вийдуть на Манежну площу. Як випливає з прес-релізу, в перший день на площу привезуть 7000 молодих людей, а 6 грудня там буде вже 15 тисяч осіб.

Безпосередньо в день виборів до Держдуми "Наші" мають намір привезти в Москву тільки 3 тисячі активістів. Вони зберуться в павільйоні номер 57 на ВВЦ. Тут з ними зустрінуться відомі політики, в рамках форуму пройде "цілий ряд освітніх лекцій та майстер-класів від кращих викладачів форуму" Селігер-2011 ".
До програми форуму також входить голосування його учасників на виборах.

Для цього кожен прихильник руху приїде в столицю з паспортом і відкріпним посвідченням. "Зацікавлені журналісти та громадяни Москви зможуть дізнатися у кожного, хто проголосував учасника, які конкретні життєві успіхи, що відбулися з ним завдяки правлячої партії і тандему, спонукали його зробити свій вибір", – йдеться в прес-релізі.
Як повідомлялося, опозиція також планує вивести людей на вулиці 4 грудня. Письменник і політик Едуард Лімонов закликає своїх прихильників вийти на Тріумфальну площу в 18:00, а націоналісти на чолі з Олександром Бєловим після закінчення голосування о 21:00 вийдуть на площу Революції.

Advertisements
This entry was posted in Політика and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s