Apple посадила літак авіакомпанії Regional Express

Австралійської бюро з безпеки на транспорті (ATSB) і агентство з безпеки у цивільній авіації (CASA) проведуть розслідування за фактом загоряння смартфона iPhone на борту літака австралійської авіакомпанії Regional ExpressСамолет виконував рейс з Лісмор до Сіднея. Після приземлення в аеропорту Сіднея належить одному з пасажирів смартфон iPhone нагрівся до червоного, і з нього пішов густий дим.

Апарат погасила стюардеса, яка "діяла відповідно до інструкцій". Смартфон вилучили у пасажира і направили на експертизу, яку проведуть фахівці з ATSB і CASA. У рамках розслідування вони будуть консультуватися з виробником телефону компанією Apple. Зі свого боку Apple заявила, що відкрита для сотруднічества.Точная модель апарату, залученого в інцидент, не уточнюється.

Судячи з опублікованого авіакомпанією фотознімку, це був iPhone 4.Едінічние повідомлення про факти займання пристроїв з'являлися в ЗМІ і раніше. Як правило, причиною перегріву апаратів є батарея.Дефект батареї був виявлений і в плеєрах iPod nano першого покоління, які виробляє Apple. У середині листопада власникам плеєрів запропонували повернути потенційно небезпечне пристрій і отримати новий плеєр.

Advertisements
This entry was posted in про туризм and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s