Кандидатський мінімум

Після проведення поза-чергових парламентських виборів буде істотно змінена конфігурація виконавчої влади. Разом з тим мажиліс буде заповнений знайомими казахстанському обивателю ліцамі.25 листопада на передвиборному з'їзді Народно-демократичної партії «Нур Отан" президент Нурсултан Назарбаєв підтвердив, що після парламентських виборів виконавчу владу чекають серйозні кадрові перестановки. «Волевиявлення виборців буде достроково реалізована важлива норма конституційної реформи , за підсумками голосування вперше буде сформований парламент, що діє на багатопартійній основі, за участю не менше двох партій – фракцій ", – зазначив він, підкресливши, що після буде сформовано новий уряд, якісно оновлені міністерства і ведомства.Об зміни говорять і в уряді – у вівторок на засіданні кабінету міністрів прем'єр Карім Масімов, вітаючи радника президента Бахит Султанова з 40-річчям, натякнув на його можливе повернення в крісло керівника одного з республіканських ведомств.Между часом новий парламент якісно не буде сильно відрізнятися від нинішнього – більшість депутатів, на думку президента, буде переобрано.

Не включені в список будуть переведені на партійну роботу або отримають посади у виконавчій власті.На з'їзді «Нур Отана" був зачитаний передвиборний список партії. До нього увійшли спікер мажиліса Урал Мухамеджанов і перший заступник голови партії Нурлан Нігматулін, а також 49 екс-депутатів. Таким чином, 46 чоловік, тобто майже половина фракції правлячої партії, завершують депутатську кар'єру.

Не потрапили в список парламентарії зі стажем Ірак Елекеев і Тіто Сиздиков, а також мажілісвумен Бахит Сиздикова. Невідомо, чи були оповіщені партійці заздалегідь про список, але остання не приховувала своєї радості з приводу відставки на теренах «Твіттера". «Ура! Я вільна! "- Такі записи вона залишила в своєму мікроблозі.

Наскільки щирою була ця радість – неізвестно.Вошлі в передвиборний список правлячої партії і« нові "люди, серед яких можна відзначити державного секретаря Каната Саудабаєва, голови Рахункового комітету Омархан Оксікбаева, міністра охорони навколишнього середовища Нургалі Ашима, екс-міністра туризму і спорту, а нині позаштатного радника президента Темірхан Досмухамбетова, керуючого справами глави держави Серіка Умбетова, голови Агентства із захисту конкуренції Мажіта Есенбаева, алматинського градоначальника Ахметжан Есімова, а також акимів Акмолинської, Західно -Казахстанської і Костанайської областей Сергія Дяченка, Бактикожа Ізмухамбетов і Сергія Кулагіна. Міні-сенсацією стало повернення у велику політику Даріги Назарбаєвої, яка після поглинання «Нур Отан" партії «Асар" і гучного скандалу з втечею за кордон Рахата Алієва кілька років була у тені.Помімо екс-депутатів, чиновників усіх мастей і публічних політиків, допомагати партії і уряду в боротьбі з наступаючою другою хвилею світової економічної кризи будуть такі люди, як народний артист Алібек Днішев, співак Нурлан Онербай, велосипедист Олександр Винокуров, олімпійські чемпіони Юрій Мельниченко, Ольга Шишигин і Ермахан Ібраімов.Нинешнее уряд вельми професійно, вважає лідер Партії патріотів , сенатор Гані Касимов. За його словами, діючі міністри на чолі з прем'єром пройшли економічна криза 2008-2009 років і краще за всіх можуть впоратися з насувається другою хвилею. «Зараз, завдяки ініціативі ряду лякливих депутатів, в країні по суті починається політична криза – 10 партій вступають у виборчу кампанію непідготовленими, уряд повинен піти у відставку – і можливе уряд буде менш досвідченим", – коментує він «Кь". Закон «Про вибори" РК, ст. 97 – Про формування Мажилісу

Advertisements
This entry was posted in Цікаве за день and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s