Президенту INDYCAR заборонили приймати рішення під час гонок

Керуючий президент американської серії INDYCAR Брайан Барнхарт позбувся поста гоночного директора. Як повідомляє офіційний сайт чемпіонату, відтепер дві посади будуть розділені. Барнхарт залишиться одним з топ-менеджерів INDYCAR: тепер в сферу його компетенції входитимуть питання логістики та оперативного управління.

У той же час, Брайан більше не зможе впливати на рішення, прийняті під час заездов.В минулому сезоні пілоти INDYCAR активно критикували Барнхарта. У першу чергу, невдоволення пілотів викликала введена ним схема «старту в два ряди", при якій для того, щоб почати гонку, спортсмени зобов'язані вишикуватися в дві лінії.

Така система дозволяє загострити боротьбу, однак в умовах INDYCAR широкі гоночні боліди і передні антикрила часто провокували сутички під час стартів. Нова хвиля критики обрушилася на Барнхарта після етапу в Нью-Гемпширі, де американець відновив гонку незважаючи на посилений дождь.Адміністрація INDYCAR поки не визначилася з тим, хто займе місце, що звільнилося.

У числі претендентів на посаду гоночного директора називають володаря аналогічного поста в серії ALMS Бо Барфілд, колишнього гонщика Скотта Прюетта і екс-власника команди чемпіонату CART Стіва Хорна.Перестановкі відбулися і в комерційному департаменті гоночної серії: керівник цього підрозділу Террі Ангштадт подав у відставку після п'яти років роботи. Американця замінить директор з розвитку корпоративного бізнесу INDYCAR Марк Корецький, який прилучився до чемпіонату у травні цього року. До цього моменту 35-річний менеджер з Нового Орлеана організовував все «окологоночние" заходи, що проводяться під егідою INDYCAR.

Advertisements
This entry was posted in про автомобіль and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s