Саєнтологи подали в суд на РПЦ

Те, що Світовий інститут саентологии давно вже зарекомендував себе не з найкращого боку, ми вже знаємо. Агресивність саєнтологічних організацій та їх нетерпимість до віруючих інших конфесій і деномінацій давно вже стала розпізнавальним знаком цієї секти.
Можна пригадати чимало прикладів, коли саєнтологи подавали в суд на релігійні організації за будь-які, навіть зовсім нешкідливі висловлювання на свою адресу.

Ще один приклад такого зневажливого ставлення до віруючих можна було спостерігати в Архангельську, де саєнтологічної центр «Праксіс-Кар'єра” подав позов на Архангельську єпархію РПЦ.
Сума позову до православній громаді склала 500 000 рублів. У заяві саєнтологів кажуть, що своїми діями і висловлюваннями Архангельська єпархія РПЦ завдала шкоди діловій репутації центру.

На офіційному сайті Архангельській і Холмогорської єпархій кажуть, що позов безпосередньо пов'язаний з матеріалами, довгий час знаходяться у вільному доступі. Зокрема, на сайті були розміщені матеріали, що стосуються діяльності саєнтологів і освячують з в негативному світлі. Основні претензії «Праксис-Кар'єра” висунула з приводу статті Іванова А. «Праксис-Кар'єра на службі сатани” та деяких інших нотаток.

Православні вважають, що подібний крок – ще одна спроба залякати всіх, хто не боїться критикувати їх дії і методи досягнення певних цілей.
Варто зауважити, що саєнтологи давно вже проникли в багато держустанови Архангельської області, займають чималі пости в різних бізнес-структурах і навіть мають своїх представників в уряді області.

Саєнтологи практично не приховують того факту, що ненавидять Росію і росіян, вважаючи їх ледачими, неповноцінними людьми. Під маскою респектабельного освітнього закладу ховається сектантсткая сутність, яка прагне зруйнувати традиційні цінності і змінити самосвідомість наших співвітчизників, перетворивши їх у безвольних, слухняних рабів.
Втім, РПЦ не поспішає здаватися.

Представник Архангельської єпархії єпископ Данило заявив, що статті з сайту не будуть видалені навіть у випадку, якщо тиск з боку сектантів продовжить посилюватися. Також священик заявив, що єпархія в своєму розпорядженні документи, здатними пролити світло на «брудні” справи, якими займаються керівники секти. Потрібно зауважити, що мабуть Архангельське представництво саєнтологів починає нервувати, адже останнім часом вони все частіше запрошують до себе американських «наставників”, з якими, судячи з усього, обговорюють подальшу стратегію поведінки.                                                                    Інна Семенова

Advertisements
This entry was posted in Цікаве за день and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s