У Москві відкриється найбільший каток в Європі

У Парку Горького сьогодні відкривається найбільший каток в Європі. Організатори обіцяють і європейську якість обслуговування. Доступні ціни, ніяких черг і ніякої застави за ковзани. Для прокату парк закупив 4 тисячі нових пар. Штучний лід товщиною 15 сантиметрів буде в ідеальному стані незалежно від погоди.
По центральній алеї парку ковзають робітники, але швидше від павільйону до павільйону не дійти, а доїхати.

Чи жарт – 15 тисяч квадратних метрів. Доріжки, закутки і затони – найбільший каток Європи готується до своєї першої зими.
"12-мм труби – це 630 км, тобто якщо все розібрати, можна доїхати до Пітера", – пояснює представник інженерної компанії Євген Комаров.
Під ногами 15 см льоду, під льодом система трубок, куди закачується холодоагент від чилери – установок, які генерують холод. Так робиться будь-який штучний каток.

Але цей під відкритим небом, та ще й гігантських масштабів. З такою інженерної підтримкою кататися, якщо не набридне, можна буде до зеленої трави.
"Такий лід можна тримати до +15, якщо не буде дощів", ​​- стверджує Євген Комаров.
Щоб уявити, як зміниться каток в темряві, є 3D-анімація від німецьких архітекторів проекту. Ілюмінація, ліхтарі, динаміки з музикою на кожному паркані. Сяяти будуть алея, хокейна коробка і дитячий міні-каток.

Щоб забезпечити каток потужністю в 4,5 мегавати, половину з якої відбирає тільки підсвічування, кабель тягнули від електропідстанції по дну Москва-ріки.
Вхід разом з прокатом ковзанів коштуватиме від 150 до 400 рублів без обмеження за часом. І ще один жест небаченої щедрості від парку – жодних застав. Взяв ковзани, покатався, повернув.

Ну або не повернув, якщо совість дозволить.
Парк закупив 4000 пар ковзанів – від 25-го до 47-го розміру. Одночасно на льоду зможуть спокійно кататися, а не штовхатися півтори тисячі чоловік. Для організації руху каток ввів спеціальну посаду регулювальника. Він направить людей по доріжках як треба, проти годинникової стрілки, і не випустить на лід з алкоголем в руках.

Аліса Романова

Advertisements
This entry was posted in Цікаве за день and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s