Завтра відкриється рух по новому ділянці столичного метро

2 грудня у столичній підземці відкриються три нові станції. Про це пише ИТАР-ТАСС з посиланням на Московський департамент будівництва. Метробудівці відкриють у п'ятницю ділянку Люблінсько-Дмитрівській лінії московського метрополітену від станції «Мар'їно" до станції «Зябліково". Його протяжність – 4,5 кілометрів, на ділянці розташовані три нові станції – «Борисово", «Шіпіловская", «Зябліково".

Як відзначає «Московський комсомолець", не виключено, що саме звідси пройде лінія легкого метро до аеропорту Домодедово. «Урочисте відкриття цих станцій відбудеться 2 грудня, на церемонії буде присутній мер Москви Сергій Собянін", – повідомив представник прес-служби столичного стройкомплекса.Участок Люблінсько-Дмитрівській лінії від станції «Мар'їно" до станції «Зябліково" – це перші пускові об'єкти нової програми метростроения до 2020 року, а введення в експлуатацію ділянки здійснено на місяць раніше запланованого терміну. ​​«Будівництво цієї ділянки метро дозволить значно покращити транспортне обслуговування населення окраїнних районів міста Орехово-Борисово Північне, Орехово-Борисово Південне, Зяблікова, Братеево і Москворечье-Сабурова . Крім цього забезпечить швидкісну транспортну зв'язок південних і південно-східних районів з центром міста, розвантажить південний ділянку Замоскворецької лінії ", – цитує РИА Новости слова керівника департаменту будівництва Москви Андрія Бочкарева.Отметім, що на станції« Зябліково "передбачена пересадка на станцію «Червоногвардійська" Замоскворецької лінії, у зв'язку з цим у середній частині станції звід піднято на 2,8 метра для організації руху пасажирів по балконах над шляхами, наголошується в сообщеніі.Все станції побудовані з двома підземними вестібюлямі.Напомнім, терміни здачі нової ділянки метро переносилися кілька разів.

Спочатку його обіцяли відкрити до кінця 2010 року, потім через брак фінансування дату перенесли на перше півріччя 2011 року. У січні стало відомо, що відкриття відкладається на кінець года.Отметім, що до 2015 року планується побудувати понад 70 кілометрів ліній метро, ​​а до 2020 року – 120 кілометрів, тобто в результаті інтенсивного будівництва протяжність гілок московського метро зросте приблизно на 40%. Крім цього пасажирів московського метрополітену чекають і інші поліпшення й нововведення, які, за планами керівництва, зроблять цей вид транспорту більш привабливим і удобним.Напрімер, ГУП «Московський метрополітен" має намір приділити увагу організації системи додаткових послуг пасажирам, що створить їм зручності, а організації – джерело доходу. На даний момент мова йде, зокрема, про розвиток власної системи громадського пітанія.Сейчас в московському метро діє давно склалася система торгівлі, проте деякі об'єкти будуть найближчим часом скасовані через те, що необхідно звільнити місце для розміщення автоматів з продажу квитків і для огляду пассажіров.Н.

Advertisements
This entry was posted in Цікаве за день and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s